Aktualności arrow Dostawcy gotowych szkoleń
Ostatnio dodawane
Firma SyberWorks (znana za oceanem marka zajmująca się e-learningiem) opublikowała artykuł...
Więcej
"BONy jest systemem zarzadząnia kognitywnym e-Learning pozwalającym użytkownikowi na...
Więcej
24 kwietnia 2008 r. w Szczecinie, w hotelu NOVOTEL odbędzie się konferencja projektu pt....
Więcej
W dniach 22 i 23 kwietnia 2008 roku w Zürichu w Szwajcarii odbędą się targi Swiss Professional...
Więcej
Innovate-Live Portal, przedstawia tzw. “Innovate-Live webcasts” oraz...
Więcej
Dostawcy gotowych szkoleń PDF Drukuj E-mail

IBM Mindspan Solutions


Chcąc współtworzyć sukces swoich klientów IBM stworzył grupę Mindspan Solutions, która rozwija nowe możliwości nauczania, stosując obok tradycyjnych metod, narzędzia do nauki na odległość oraz kompleksowe systemy edukacyjne (e-learning. IBM Mindspan Solutions zatrudnia 3,5 tys. pracowników w 55 krajach, którzy każdego roku tworzą szkolenia dla 2,5 miliona kursantów, a jej programy nauczania obejmują tysiące różnych kursów na całym świecie.

online-skills


Online-Skills to zespół specjalistów z wieloletnią praktyką w szeroko pojętej dziedzinie e-Learningu zarówno od strony technologicznej, jak i dydaktycznej.Posiadają doświadczenie w zakresie tworzenia szkoleń jak i wdrażania kompleksowych rozwiązań opartych o platformę e-Learningową. Współpracują z wieloma dostawcami rozwiązań e-Learningowych, dzięki czemu również uczestniczą w szerokim spectrum projektów szkoleniowych na różnych platformach - jako firma doradcza.

4system Polska


Firma zajmująca się tworzeniem narzędzi do budowania i zarządzania szkoleniami. Znana bardzo dobrze na rynku niemieckim. Posiadająca tam wiele wdrożeń.
Do znanych produkow e-learningowych tej firmy dostępnych w Polsce możemy zaliczyć WBTExpress narzędzie do tworzenia szkoleń i WBTServer narzędzie do zarządzania szkoleniami.

Compare


Firma zajmująca się tworzeniem narzędzi do budowania i zarządzania szkoleniami. Dostępne produkty to "Profesjonalna obsługa klienta - szkolenie interaktywne".

DRQ


Firma realizuje złożone projekty informatyczne, w skład których wchodzą również rozwiązania e-learningowe. Dostępne produkty e-learningowe to System DRQ e-Learning.